Robotlar ve Sağlık Sektörü Gelecekteki Uygulamaları

Robotlar ve Sağlık Sektörü Gelecekteki Uygulamaları

Sağlık sektörü, teknolojinin hızlı ilerlemesiyle birlikte büyük dönüşümler yaşamaktadır. Son yıllarda, r
Ana Sayfa Duyuru, Genel, Güncel, Personel Alım İlanları, Sağlık Personel Alımı 29 Nisan 2020 1422 Görüntüleme

Necmettin Erbakan Üniversitesi 87 sağlık personeli alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi  87 sağlık personeli alacak

SÖZLEŞMELİ (4/B) SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANI

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli sağlık personeli alınacaktır.

NİTELİKKODUUNVANIADEDİARANAN NİTELİKLER
01Hemşire74Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.
02SağlıkTeknikeri2Anestezi Teknikerliği önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
03Diğer Sağlık Personeli4İlk ve Acil Yardım önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
04Diğer Sağlık Personeli2Diyaliz Teknikerliği önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
05Diğer Sağlık Personeli1Eczane Teknikerliği önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
06Diğer Sağlık Personeli2Patoloji Laboratuvar Teknikleri önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
07Diğer Sağlık Personeli1Radyoloji / Tıbbi Görüntüleme önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.
Laborant1Tıbbi Laboratuvar önlisans programından mezun olmak. Alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

NOT: Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde fesih edilecektir. Başvuracak adaylarda yukarda belirtilen özel şartlar ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48. maddesinde (A fıkrasının 4, 5, 6 ve 7. bentlerinde) belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır.

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.