Sendika üyelik ve istifa işlemleri e-Devleten yapılacak

Sendika üyelik ve istifa işlemleri e-Devleten yapılacak

Sendika üyelik ve istifa işlemleri e-Devlete alınıyor Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat OKTAY tarafından yap
Ana Sayfa Duyuru, Genel, Güncel, Personel Alım İlanları 21 Eylül 2016 3226 Görüntüleme

Karadeniz Teknik Üniversitesi Sağlık Personeli alım ilanı

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Üniversitemiz Farabi Hastanesi Başhekimliğinde, 657 Sayılı Kanunun 4/B maddesi, 06.06.1978 tarihli ve 7/15454 sayılı Bakanlar Kurulu Karan ile yürürlüğe konulan esaslar ile ek ve değişikliklerine göre istihdam edilmek üzere, aşağıdaki belirtilen unvanlarda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın “Lisans” 2016 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP3) puan türü, “Ortaöğretim/Önlisans” 2014 KPSS (B) grubu sınavı ile (KPSSP94) puan türü esas alınarak sıralama ile alım yapılacaktır.

 

BİRİMİ

UNVANI

ADEDİ

ARANAN NİTELİKLER

Farabi Hastanesi Başhekimliği Hemşire 11 Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak, herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Hemşire olarak görev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması, hemşire olarak çalıştığının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)
Farabi Hastanesi Başhekimliği Sağlık Teknikeri 2 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü mezunu olmak ve herhangi bir sağlık kuruluşunda en az 6 (altı) ay Radyoloji departmanında görev yapmış olmak ve belgelendirmek. (Alınacak olan bu belgede en az 6 (altı) aylık sürenin gösterilmesi, belgenin kurum yetkilisi tarafından yasal imza kurallarına uygun olarak imzalanması, Radyoloji Teknikeri olarak çalıştığının açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir.)

 

1. Başvuracak adaylar 657 sayılı kanunun 48.maddesinde belirtilen şartlara haiz bulunmalıdır.

2. Adaylar mezuniyetine göre 2016 KPSS Lisans (B) grubu ve 2014 KPSS Ortaöğretim/ Önlisans (B) grubu sınavına girmiş bulunmalıdır.

3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.”

4. Müracaatların ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığının http://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru web adresinden temin edilecek örnek başvuru dilekçesi ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına elden yapılması gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

5. Sonuçlar ilgili KPSS Puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihini takip eden 15 gün içerisindehttp://www.ktu.edu.tr/personel-tumduyuru adresinde yayınlanacaktır.

6. 4-B Sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

7. Başvuru alımları 26.09.2016 tarihinden itibaren başlayıp 10.10.2016 tarihi mesai saati bitimine ( Saat 17.00) kadar devam edecektir. Bu tarihinden itibaren yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Yorumlar

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.